Elegantná pánska kožená aktovka so záklopom

Jednoduchá pánska kožená aktovka vhodná na každodenné nosenie. Formát na ležato pojme papiere A4 alebo 13″ noteboook. Skryté zapínanie pomocou dvoch aktovkových zámkov.

Overené materiály

Brašna je, ako moje ostatné brašny, vyrobená z  triesločinenej hovädzej hladenice hrubej cca 3mm. Podšívka je robená z glazúrovanje bravčovej kože prírodnej farby. Farebné prevedenie samozrejme vieme prispôsobiť vašim požiadavkám. Rovnako zdobenie.

pánska kožená aktovka

Praktické rozmery

Rozmerovo ide o brašnu pre formát A4 na ležato. Zadné tesné vrecko na dokumenty, prípadne ako na fotkách vidno, poslúži aj pre tenší počítač (13 palcová obrazovka). Rozmery sa, samozrejme, dajú prispôsobiť Vašim potrebám. Zapínanie je riešené aktovkovými zámkami. Tie sú skryté pod záklopom, kde sú pripevnené na ďalší kus kože. Zároveň tam je ukryté ešte jedno malé predné vrecko, napríklad na mobil, perá… alebo čokoľvek, čo uznáte za vhodné.

pánska kožená aktovka 
 Madlo na nosenie v ruke je prešívané, aby vyzeralo elegantnejšie. Výstelka v prírodnom odtieni chráni elektroniku a papiere pred prachom z rubovej strany hovädzej usne. Tradičné pracky na bokoch umožňujú nastavenie pásu cez rameno.

Pánska kožená aktovka cez rameno podľa vašich predstáv

Ak ste unavení z neustále rozpadajúcich sa tašiek z ázijského dovozu, ak Vám nepasuje usporiadanie žiadnej z nich, ak skrátka hľadáte brašnu, ktorá Vám bude pasovať presne podľa predstáv a ktorá vydrží aspoň sto rokov, ste na správnej adrese.

[Modula id=’4′]

Je možné brašnu vyhotoviť aj v inej farbe, prípadne s Vašimi iniciálmi. Takúto požiadavku prosím pripíšte ako poznámku do políčka k adrese. Obratom Vám pošlem mailom faktúru, platí sa dopredu a potom sa dlho čaká. Po prijatí platby Vašu objednávku zaradím do svojho harmonogramu a upresním Vám termín dodania.

Objednáte na tomto odkaze: brašna so záklopom.

Staňte sa tiež mojím fanúšikom na facebooku, na stránke Ručne šité kožené doplnky, alebo sledujte videá z výroby na youtube kanáli Brašnárstvo PGB.