Remienkový diár

 

Po skončení vianočného zhonu minulej sezóny som si našiel pár dní na výrobu nového typu diára. Verím, že sa Vám bude páčiť.

Rozdiel oproti doteraz ponúkaným diárom je hneď v niekoľkých veciach. Prvá udrie do očí okamžite – zapínanie remienkom, ktorý ide dookola okolo celého diára.

 

.rozmery diára ŠxV cca 15x18cm

 

.remienok je široký 15mm

 

.remienok prepletený cez chrbát

 

Na chrbte remienok prechádza cez telo diára. To preto, aby sa predišlo javu, kedy sa pri otvorení diára remienok na zadnej strane vyduje a diár sa tak na stole “hojdá”. Toto okrem toho, že to dobre vyzerá, trochu jav hojdania eliminuje.

Vyosená krúžková mechanika

Ďalšou odlišnosťou je použitie mechaniky. Štandardne používam 6-krúžkovú mechaniku, vhodnú pre náplne od Filofaxu. V tomto konkrétnom je použitá 4-krúžková mechanika pre náplne ADK, je možné si vybrať, čo komu vyhovuje.

Do tretice – umiestnenie mechaniky. Je asymetrické. A vpravo je úchyt na pero.

 

.asymetricky uložená mechanika

 

.medvedia labka

 

Jednoduché vnútorné usporiadanie diára

Vľavo je spravený trojitý priečinok – teda spodný je po celej výške a horný je – ako to vidno podľa stehu – rozdelený na polovicu. V pravo je len jednoduchý priečinok po celej výške. Na prednej strane je zdobenie orla a rustikálneho rámovania. Vzdau je vlnovka a ozdobné iniciály s výškou písma cca 19mm.

 

.ozdobné iniciály

 

.remienkový diár

 

.útočiaci orol

 

Bežná dostupnosť je cca 3-4 týždne, bežná cena 165,00 €, vrátane aktuálnych náplní a dopravy. Tento konkrétny kus je skladom pripravený odísť ihneď ku Vám, má však náplne ešte pre rok 2018 a nie je možné na ňom robiť už ďalšie úpravy (aj preto je znížená cena).

Cena: 130,00 €

Objednáte ihneď

Ak chcete diár na mieru, pozrite si stránku KOŽENÉ DIÁRE na mieru, ak sa vám páči tento konkrétny kus, objednáte ho priamo tu.

[contact-form-7 id=”1908″ title=”Remienkový diár”]