Pánska kožená taška  V3L

Pánska kožená taška V3L je jednou z najpredávanejších brašien z mojej výroby. Ide o model V3, vo veľkosti L. Rozmerovo odpovedá potrebám na nosenie papierov veľkosti A4 na výšku. Vonkajšie rozmery sú cca 35x25x11cm. Vnútorný rozmer hlavnej časti je 6,5cm.

Veľkosť a tvar – všetko potrebné, nič navyše

pánska kožená taška

Veľkosť brašny je nastavená tak, aby sa do vnútra s rezervou vošli papiere formátu A4.

pánska kožená taška

Vyhotovená je z masívnej hoväzdej usne hrúbky cca 3,5mm. Brašna pevne drží svoj tvar. Popruh cez rameno sa nastavuje bočnými prackami.

pánska kožená taška

Nerezové nity a pracky. Je možné zameniť ich aj za bronzovú alternatívu.

pánska kožená taška - detail

Ucho na nosenie v ruke. Brašnu je možné na želanie vyhotoviť aj bez neho.

Taška cez rameno

Popruh cez rameno je štandradnou súčasťou mojich brašien. Je široký 3 centimetre. V prípade záujmu je možné použiť ešte aj podložku pod tento pás, ako ju vidno na fotkách. Na prednej strane je tvarované vrecko. Táto pánska kožená taška sa zapína pomocou pracky a pásu, ktorý ide dookola okolo celej tašky. Vnútro je vystlané bravčovou glazúrovanou kožou, na zadnej strane vo vnútri je ešte vrecko.

Namiesto bravčoviny je možné použiť aj jahňacinu, alebo nechať brašnu bez vnútornej úpravy, vnútro tak bude tvoriť len rubova strana kože.

pánska kožená taška - vnútro

Vnútorná výstelka napríklad chráni elektroniku a písomnosti pred prachom z rubovej strany kože. Možnosťou je aj ponechať brašnu bez výstelky, alebo namiesto bravčoviny použiť luxusnejšiu teľacinu.

pánska kožená taška

Hlavné časti brašny sú vyrobené z kože hrubej cca 3,5mm. Okrem toho, že aj prázdna taška stále drží svoj tvar (neposkladáte ju ako nákupnú plátenku), to má vplyv aj na hmotnosť. Poctivá koža niečo váži, takáto pánska kožená taška má niečo cez jeden a pol kila.

Farbu je možné zmeniť. Brašnu je tiež možné nechať bez farby, v prírodnej verzii.

Brašna je šitá ručne, bez použitia strojov. Ľanová dratva a poctivý steh zaručia spolu s hrubou kožou extrémnu životnosť brašny. Takáto pravá koža a prírodné materiály nikdy nevyjdú z módy, dokonca takýto výrobok časom len získa na hodnote.

Zdobenie podľa vašich preferencií

Na brašnu je možné umiestniť zdobenie – od iniciálok cez ručne písaný monogram, až po nejaký komplikovanejší motív. Všetko je o dohode. Tu je pár príkladov.

Iniciály na prednom vrecku alebo na záklope. K dispozícii je viac typov písma.

Môže ísť aj o jednoduchý obrázok, ako napríklad tu šilo o zobrazenie krajinky.

Štýl sheridan.

Zdobenie – gerbera

Brašnu objednáte na odkaze: Veľká poľovnícka kapsa.

Ak máte záujem, stačí vyplniť  formulár pod článkom.

Ak máte záujem o inú brašnu, prosím, pozrite si moju ponuku brašien.

Ak sa Vám brašna páči, budem vďačný za lajk alebo zdieľanie na sociálnych sieťach. Staňte sa tiež mojím fanúšikom na facebooku, na stránke Ručne šité kožené doplnky, alebo sledujte videá z výroby na youtube kanáli Brašnárstvo PGB.

Prajem pekný deň.