Kožený obal na noty

Obal na noty ako vhodný darček pre muzikanta si odo mňa už pár ľudí pýtalo. Pri ostatnej príležitosti som teda porobil pár fotiek a tie Vám prinášam priamo sem. 

obal na noty
Obal na noty A4

Obal na noty ako diár A4

Kožený obal na noty je v zásade len kožený diár s drobnými úpravami. Tu bola požiadavka na vkladanie notových listov formátu A4 v klasických euroobaloch. 

Vľavo mal byť priečinok na vloženie notového zošita, tiež formátu A4. Priečinok som spravil trochu tvarovaný. Koža síce naprázdno trochu odstáva, ale zošit vďaka tomu vojde dnu bližšie k okraju. Celkovo tak môže mať obal na noty na každej strane o pár milimetrov skladnejší rozmer. 

Priečinok navyše 

Rovnaký priečinok som potom spravil aj vpravo. Prvý dôvod je technický – dve vrstvy po okraji zošité pevným stehom dodajú obalu na noty pevnosť rovnomerne na oboch stranách. Druhý dôvod je praktický – všetci moji štyria súrodenci chodili na hudobnú (áno, ja jediný z piatich som na hudobnú nechodil ?) do ZUŠ-ky a viem, aký problém s prenášaním a upratovaním nôt občas býval. Dovolím si preto predpokadať, že priečinok navyše určite svoje využitie nájde. 

Zapínanie a zdobenie

Obal sa bude zapínať pomocou dvoch praciek v staromedenej farbe. Ako zdobenie som použil raznicu, ktorou som vytvoril štruktúru po celej ploche prednej aj zadnej strany. Plus vpredu je písmeno “K” a vzadu malý odkaz na hudbu – notová osnova s husľovým kľúčom.

 [modula id=”2056″]

Cena v tomto prevedení: 230.00 €

Individuálne úpravy

Ak by ste chceli podobný obal aj Vy, je možné dohodnúť aj ďalšie možnosti – iné zapínanie, zdobenie, iný typ usporiadadnia priečinkov vo vnútri, alebo iná veľkosť. Pre lepšiu predstavu si pozrite stránku KOŽENÉ DIÁRE, kde nájdete ďalšie podrobnosti. 

Staňte sa tiež mojími fanúšikmi na facebooku na stránke Ručne šité kožené doplnky.

Ak Vás zaujímajú videá a postupy z výroby, sledujte môj youtube kanál Brašnárstvo PGB s videami z výroby.