Kožená taška s puzdrom na zapaľovač Zippo

Ručne šitá kožená taška s puzdrom na zapaľovač typu Zippo na boku. Ide o štandardnú brašnu V3M, ktorú môžete mať vo verziách V3M, V3MB alebo V3MJ, teda vnútro môže byť čisté (ako na foktách – bez úpravy), prípadne môže mať výstelku s bravčovej kože (V3MB) alebo z jemnej luxusnej jahňaciny (V3MJ)

taška s puzdrom

Rozmery brašny

Vonkajšie rozmery brašny sú približe ako formát A4, teda ŠxVxH cca 20x27x11cm. Vnútorné rozmery sú cca 17x25x6cm. Ide 100% ručnú prácu, takže treba počtíať s toleranciou do pár milimetrov. V predu je tvarované vrecko. Ak chcete brašnu bez vnútornej výstelky, je tam potom len celý prázdny priestor. V prípade výstelky je vo vnútri ešte jedno tesné vrecko na zadnej strane.

Možnosti farebného vyhotovenia

Na fotkách vidíte brašnu vo farbe “mahagónová hnedá“. V ponuke je aj čierna, gaštanovo červená, zubria hnedá, dubová a karamelová. Dubová a karamelová sa hodia najmä vtedy, ak chcete zvýrazniť nejaké komplikovanejšie zdobenie.

Možnosti zdobenia

Zdobenie na brašnu spomeniem len okrajovo, keďže by to bolo na samostatnú sériu článkov. Na tejto brašne nebolo žiadne zdobenie. Je ale možné na brašnu umiestniť iniciály, prípadne nejaký vzor, lemovať stehy raznicami od výmyslu sveta… ako si poviete, tak urobím. Odporúčam pozrieť si tento článok, kde sa venujem razniciam: Orol a medveď. 

Puzdro vľavo, puzdro vpravo

Pár krát sa mi stalo, že sme sa nevedeli zhodnúť na tom, čo znamená ľavá a čo pravá strana, čo do nosení brašny. Niekto to berie podľa pleca, na ktorom má popruh, niekto podľa boku, na ktorom má samotnú brašnu. Niekto nosí brašnu na tom boku, kde má popruh, niekto nosí popruh krížom cez hruď… Preto sa budeme orientovať tak, ako to vidíte na týchto fotkách. Vo formulári potom vyberte stranu – puzdro vľavo alebo puzdro vpravo, podľa toho, kam chcete umiestniť puzdro.

[Modula id=’12’]

Objednávací formulár

[contact-form-7 id=”1925″ title=”V3M_Zippo”]

Ak máte otázky, píšte na vyroba@kozeneopasky.sk. Budem rád, ak budete túto brašnu zdieľať na sociálnych sieťach. Viac fotiek a zaujímavé fotky z výroby nájdete na mojom facebooku – staňte sa fanúšikmi stránky Ručne šité kožené doplnky.