Darček pre ženu na narodeniny, darček pre ženu na Vianoce, na výročie, na Valentína… Pokiaľ ide o naše milované ženy, kvety sú absolútny základ, bez nich sa pri týchto príležitostiach ani neukazujte. Pokiaľ ide o chlapov, s kvetmi majú problém najmä preto, že kvety po čase zvädnú. Môžete polievať, ako len chcete. Na jednej strane je im nepríjemné ich potom vyhodiť, na druhej strane, zvädnutú kyticu nechce nikto.

Darček pre ženu: Kvety, ktoré neuvädnú

Existuje však spôsob, ako môžete darovať kvety svojej milovanej manželke, frajerke či milenke (ideálne keď sa tieto tri ženy medzi sebou nepoznajú, alebo ešte lepšie, keď je to jedna a tá istá osoba), ale pokojne aj milovanej svokre. Také kvety, ktoré budú na pohľad živé, na dotyk príjemné a skutočné, ale zároveň nikdy nezvädnú.

Ruženka

A nie len, že nezvädnú, bude ich mať stále so sebou a pri každom pohľade si spomenie presne na tú nádhernú romantickú chvíľu, keď ste jej ich dali. Radšej, ako kvety, majú naše baby už asi len svoje kabelky.

Darček pre ženu
Darček pre ženu – nádherná ručne šitá a zdobená kožená kabelka, ktorá jej vydrží na celý život.

Ručná práca a prírodné materiály zaručujú, že takýto darček pre ženu neoľutujete. Ide totiž o to, že nemusí ísť len o kvety a kabelku v jednom balení. Môže ísť aj o peňaženku či opasok. Na hociktorý z týchto výrobkov môžete nechať vyhotoviť jej iniciálky alebo značku, o ktorej len vy dvaja viete, čo znamená…

Dámska peňaženka

Spravte to raz navždy – hýčkajte ju kvetmi, z ktorých bude mať rovnakú radosť každý deň. V jednom balíku si aj pre seba môžete objednať poriadny kus koženej brašny, vďaka ktorej budete mať aj vy s kapsami navždy pokoj svätý.

Navyše môžete mať napríklad brašny v podobnom dizajne či odtieni, to budú všetci čumieť!

Tu nájdete >>> aktuálne dostupné výrobky skladom <<< .

A tu je >>> anglická verzia pre vašich zahraničných kamarátov <<<. Za každé zdieľanie veľmi ďakujem.