Ako brašnár vyrábam kožené opasky, diáre, brašny, peňaženky a rôzne puzdrá a doplnky. Všetky svoje výrobky vyrábam z hovädzej usne, prípadne na výstelky brašien a puzdier používam aj bravčovú glazúrovanú kožu. Farbím a ošetrujem kožu zásadne prípravkami na vodnej báze. Dodajú tak koži odolnosť a zároveň zvýraznia jedinečný ráz každého jedného kusu.

Opasok má držať nohavice a skvele vyzerať. Na trhu sú ich milióny a takmer všetky sa po pár použitiach rozpadnú. A to aj tie najdrahšie. Ak budete kožený opasok P.G.B. používať, ako sa patrí a starať sa oň, tak sa nikdy nerozpadne. Ručím za to. Vyberte si z mojej ponuky farieb, praciek, zadajte obvod pása a vyrobím pre Vás opasok na celý život, aký nebude mať nikto na svete.

Organizér z masívnej hovädzej usne sa stane Vaším neprehliadnuteľným asistentom. Vaše logo alebo iniciály na organizéri každého utvrdia, že si potrpíte na tom najlepšom. Nerobte tú istú chybu, ako ostatní – netrápte sa s nekonečným behaním po všetkých obchodoch a hľadaním obyčajného organizéra, ktorý by mal presne také usporiadanie, aké potrebujete.

Značkové kožené peňaženky si kúpi kdekto. Koženú peňaženku s Vašimi vlastnými iniciálmi budete mať len Vy. Vyrobiť môžem peňaženku aj spolu s puzdrom na kreditné karty a to v jednotnom dizajne ako sadu. A garantujem, že táto sa Vám nerozpadne.