Kožená taška na MacBook

Ručne šitá kožená taška na MacBook je mimoriadne elegantný a funkčný doplnok k Vášmu notebooku. S Vaším vlastným zdobením, iniciálmi alebo obrázkovým motívom sa tak stane neoddeliteľnou súčasťou Vášho image. 

Čistá elegantná funkcionalita

taška na MacBook

Jednoduchá kožená taška na MacBook disponuje presne tým, čím má – eleganciou, minimalistickým dizajnom a mimoriadnou životnosťou. Najmenšie možné rozmery, aby sa do nej MacBook akurát zmestil, neplával v ňom a aby taška nebola rozmerovo oveľa väčšia oproti MacBooku. Taška sa zatvára pomocou jednoduchého záklopu s koženým pásom. Neobsahuje žiadne kovové zámky, ktoré by zvyšovali hmotnosť.

Pravá koža – jedinečnosť od prírody

taška na MacBook

Táto taška na MacBook je robená z dvoch vrstiev – hlavnú časť tvorí hovädzia hladenica s hrúbkou cca 2-2,5mm, pričom je spracovaná ekologicky, tzv. trieslovinami. Farbená je farbami na vodnej báze, ktoré na koži vytvárajú jedinečný vzor, vďaka kotrému je každá takáto taška nezameniteľným originálom.

Vydrží viac. Ešte viac.

kožená taška na MacBook

Vnútro je vystlané bravčovou glazúrovanou kožou čiernej farby pre lepšiu ochranu Vášho MacBooku pred prachom, nárazmi pri prenášaní, alebo poveternostnými podmienkami. Celá taška na MacBook je pevne zošitá tradičným brašnárskym stehom a prírodnou ľanovou dratvou. Ide o jedinečnú techniku, ktorú nenahradí žiaden šijací stroj na svete; stehy sú neobyčajne pevné a trvácne.

Váš notebook je len Váš. Vaša taška na notebook to potvrdí.

kožená taška na MacBook

Zdobenie na prednej strane je možné riešiť Vašimi iniciálmi, prípadne jednoduchým logom, ako na fotke. Vaša taška na MacBook sa tak stane nie len praktickým pomocníkom, ale aj štýlovým doplnkom. Na svete nebude nikto ďalší, kto by mal rovnakú brašnu na MacBook, ako Vy.

taška na notebook

Kožená taška na notebook sa dá jednoducho objednať  vyplnením tohoto formulára. Orientačná doba dodania je cca 4 týžne.

Ak máte záujem, ceny a možnosť objednania nájdete tu:

Kožený obal na notebook

Pozrite tiež:

Kožená taška na MacBook

Kožený obal na MacBook

Kožené puzdro na Macbook

Kožená brašna na MacBook

Kožená taška na notebook

Kožená brašna na notebook

Kožené puzdro na notebook

Kožený obal na notebook

Categories: eso