Kožené puzdro na MacBook Pro

Ručne šité kožené puzdro na MacBook Pro je mimoriadne elegantný a funkčný doplnok k Vášmu Macu. S Vaším vlastným zdobením, iniciálmi alebo obrázkovým motívom sa tak stane neoddeliteľnou súčasťou Vášho image. 

Čistá elegantná funkcionalita

puzdro na macbook

Jednoduché kožené puzdro na MacBook Pro disponuje presne tým, čím má – eleganciou, minimalistickým dizajnom a mimoriadnou životnosťou. Najmenšie možné rozmery, aby sa doňho Mac akurát zmestil, neplával v ňom a aby puzdro nebolo rozmerovo oveľa väčše oproti Macu. Puzdro sa zatvára pomocou jednoduchého záklopu s koženým pásom. Neobsahuje žiadne kovové zámky, ktoré by zvyšovali hmotnosť.

Pravá koža – jedinečnosť od prírody

obal na notebook

Toto puzdo na MacBook Pro je robené z dvoch vrstiev – hlavnú časť tvorí hovädzia hladenica s hrúbkou cca 2-2,5mm, pričom je spracovaná ekologicky, tzv. trieslovinami. Farbená je farbami na vodnej báze, ktoré na koži vytvárajú jedinečný vzor, vďaka kotrému je každé takéto puzdro nezameniteľným originálom.

Vydrží viac. Ešte viac.

kožený obal na macbook pro

Vnútro je vystlané bravčovou glazúrovanou kožou čiernej farby pre lepšiu ochranu Vášho Macu pred prachom, nárazmi pri prenášaní, alebo poveternostnými podmienkami. Celé puzdro na MacBook je pevne zošité tradičným brašnárskym stehom a prírodnou ľanovou dratvou. Ide o jedinečnú techniku, ktorú nenahradí žiaden šijací stroj na svete; stehy sú neobyčajne pevné a trvácne.

Váš Mac je len Váš. Vaše puzdro na MacBook to potvrdí.

kožený obal na notebook

Zdobenie na prednej strane je možné riešiť Vašimi iniciálmi, prípadne jednoduchým logom, ako na fotke. Vaše puzdro na Mac sa tak stane nie len praktickým pomocníkom, ale aj štýlovým doplnkom. Na svete nebude nikto ďalší, kto by mal rovnaké puzdro na Mac, ako Vy.

puzdro na macbook

Kožené puzdro na MacBook Pro si objednáte jednoducho vyplnením tohoto formulára. Orientačná doba dodania je cca 4 týžne.

Ak máte záujem, ceny a možnosť objednávky nájdete tu:

Kožený obal na notebook

Categories: eso