Pánske kožené tašky: výber z realizácií za posledné dva roky

Pánske kožené tašky šijem už približne štvrtý rok a stále prichádza niečo nové. Tu je výber realizácií za posledných 24 mesiacov. Pre bližšie informácie o jednotlivých modeloch ma pokojne kontaktujte.

pánske kožené tašky

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

pánske kožené tašky

V3L, V3M, V3S

12

13

14

15

pánske kožené tašky

16

Prečo tu nie sú ceny

Pretože ide len o fotografie brašien, zväčša z vonkajšej strany. Cena sa ale odvíja aj od ďalších faktorov, najmä čo sa týka vyhotovenia vnútrajšku. A to môže byť veľmi rôzne a má to tak na cenu zásadný vplyv. To je dôvod, prečo sa cena na pánske kožené tašky stanovuje individuálne.

Ak by som mal uvádzať ceny k týmto fotkám, aby to bolo férové, musel by som ku každej fotke dať aj podrobný popis. Tomu som sa chel vyhnúť, aby ste sa necítili zahltení informáciami, ktoré hneď nemusia zaujímať každého.

Podrobne popísané detaily nájdete v časti Katalóg.

 

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

Páči-nepáči

Tu ide najmä o to, aby si človek bez rozptyľovania mohol povedať jednoducho “páči -nepáči”. Ak ho neoslovia fotky, pohľadá iného výrobcu, ktorého dizajn mu sadne viac. Ak sa páči, pozrie si aj ďalšie informácie na stránke, kde nájde bližšie info aj o cenách.

Pre objednávku brašny na mieru si pozrite ponuku na www.kozeneopasky.sk/brasny/ a vyplňte objednávku. Ak vás zaujala niektorá z realizácií, napíšte mi na vyroba @ kozeneopasky.sk, ktorá to je.

Ak sa Vám fotky páčia, budem vďačný za lajk či zdieľanie článku na sociálnych sieťach. Staňte sa mojím fanúšikom na facebooku na stránke Ručne šité kožené doplnky, prípadne na youtube kanáli Brašnárstvo PGB.

Ďakujem za pozornosť.

Pekný deň.