Kožený obal na notebook

Ručne šitý kožený obal na notebook je mimoriadne elegantný a funkčný doplnok k Vášmu notebooku. S Vaším vlastným zdobením, iniciálmi alebo obrázkovým motívom sa tak stane neoddeliteľnou súčasťou Vášho image. 

Čistá elegantná funkcionalita

obal na notebook

Jednoduchý kožený obal na notebook disponuje presne tým, čím má – eleganciou, minimalistickým dizajnom a mimoriadnou životnosťou. Najmenšie možné rozmery, aby sa do nej notebook akurát zmestil, neplával v ňom a aby obal nebol rozmerovo oveľa väčší oproti notebooku. Obal sa zatvára pomocou jednoduchého záklopu s koženým pásom. Neobsahuje žiadne kovové zámky, ktoré by zvyšovali hmotnosť.

Pravá koža – jedinečnosť od prírody

obal na notebook

Tento obal na notebook  je robený z dvoch vrstiev – hlavnú časť tvorí hovädzia hladenica s hrúbkou cca 2-2,5mm, pričom je spracovaná ekologicky, tzv. trieslovinami. Farbená je farbami na vodnej báze, ktoré na koži vytvárajú jedinečný vzor, vďaka kotrému je každé takéto puzdro nezameniteľným originálom.

Vydrží viac. Ešte viac.

kožený obal na notebook

Vnútro je vystlané bravčovou glazúrovanou kožou čiernej farby pre lepšiu ochranu Vášho notebooku pred prachom, nárazmi pri prenášaní, alebo poveternostnými podmienkami. Celé puzdro na notebook je pevne zošité tradičným brašnárskym stehom a prírodnou ľanovou dratvou. Ide o jedinečnú techniku, ktorú nenahradí žiaden šijací stroj na svete; stehy sú neobyčajne pevné a trvácne.

Váš notebook je len Váš. Váš obal na notebook to potvrdí.

kožený obal na notebook

Zdobenie na prednej strane je možné riešiť Vašimi iniciálmi, prípadne jednoduchým logom, ako na fotke. Vaše puzdro na notebook sa tak stane nie len praktickým pomocníkom, ale aj štýlovým doplnkom. Na svete nebude nikto ďalší, kto by mal rovnaký obal na notebook, ako Vy.

puzdro na notebook

Kožený obal na notebook si objednáte jednoducho vyplnením tohoto formulára. Orientačná doba dodania je cca 4 týžne.

Ak máte záujem, ceny aj možnosť objednania nájdete tu:

Kožený obal na notebook

Kožený obal na MacBook

Kožené puzdro na Macbook

Kožená brašna na MacBook

Kožená taška na notebook

Kožená brašna na notebook

Kožené puzdro na notebook

Kožený obal na notebook

Categories: eso