Kulturistický opasok na cvičenie

Opasok na cvičenie: že kto s kým cvičí… 🙂 Zaujímavé z hľadiska samotného predmetu, ako aj požiadaviek na zdobenie na veľkej nášivke. 

Poriadny opasok na cvičenie

Opasok na cvičenie musí niečo zniesť, to pozná každý poctivý makač. Bežné opasky na cvičenie kúpite do 20 eur. Toľko zhruba aj vydržia. Lacné materiály – lacná životnosť.

Ak to má uniesť, čo treba, musí to vydržať nie len najvyššie zaťaženie, ale mať ešte aj rezervu. Keby povolil v nevhodnej chvíli… hrôza pomyslieť. Preto som tento opasok urobil z dvoch vrstiev poriadnej poctivej kože, ktoré som pevne zošil sedlárskym stehom. Aj ten šiel dvojmo dookola, aby sa zaručene nič neželané nestalo.

kulturistický opaosk na cvičenie

Časť zdobenia sme nakoniec vynechali

Pôvodne tam ešte mal byť taký erb, ale ten sme potom so zákazníčkou zavrhli – predloha obsahovala príliš veľa malých detailov a tie sa ručne nedali vykresliť. Jedine laserovým gravírovaním. Ale to už potom nie je ručná práca… 😉

Na nášivke sme teda ponechali len nápis a jeden skrytý nápis bol ešte na vnútornej strane opasku – ale ten nie je určený pre oči verejnosti. Tu by som chcel prízvukovať, že ručne šité kožené výrobky sú veľmi zaujímavým námetom na obdarovanie niekoho. Už len taký opasok s vlasntými iniciálmi alebo puzdro na karty, to spraví svoje. Dar dávame druhému preto, aby vedel, že sme naňho mysleli a že sme vyšli zo svojho pohodlia a niečo preňho urobili. Pri takomto type darčeka je každému jasné, že tu nejde len o nejaký akciový tovar, na ktorý ste niekde náhodou natrafili na pumpe alebo v trafike.

opasok na cvičenie opasok na cvičenie

Každý kus je originál, každý má iné požiadavky, takže výsledná cena sa stanovuje individuálne, preto cenu tohto konkrétneho kusu berte ako orientačnú.

Staňte sa tiež mojimi fanúšikmi na facebooku na stránke  Ručne šité kožené doplnky a sledujte pravidelne zaujímavé fotky z výroby. Koho by zaujímali výrobné postupy, nech odoberá youtube kanál Brašnárstvo PGB.