Dvojičky V3SN a V3SJ

Nové označenie brašien nám uľahčí život – často sa ma pýtate na “tá brašna na tej fotke číslo…” a ja potom brázdim celý web, lebo hľadám číslo fotky… Tak som sa rozhodol, že na označovanie brašien použijem jednoduchý systém značiek.

Bližšie o týchto značkách nájdete v >>> tomto videu <<<, zatiaľ sú len pre niektoré brašny, ale postupne pribudnú aj pre ďalšie typy.

Tieto dvojičky majú spoločné rozmery a farbu. V jednej je vnútro bez úpravy, v druhej je výstelka jemnou jahňacinou.

Vľavo V3SJ, vpravo V3SN

Vonkajšie rozmery sú ŠxVxH cca 15x18x10cm. Hĺbka vnútorného rozmeru je 5cm.

Vľavo V3SJ, vpravo V3SN

V3SJ bližšie v popredí. V3SN v pozadí

Vrámci výstelky je vystlané vždy vnútro, teda hlavný priestor. Predné tvarované vrecko má rozmery cca 8x10x1,5 cm. Jeho výstelku bežne nerobím, hoci na týchto fotkách to tak bolo. V prípade záujmu treba počítať s miernym navýšením ceny (do 10%, podľa typ výstelky).

Ak sa Vám takáto malá brašna páči, vyplňte tento formulár. Je tam na výber niekoľko možností, takže rozmery ostávajú pevné – ŠxVxH: cca 15x18x10 cm, a vyberiete si len farbu brašny, farbu kovania (nitov a praciek) a zvolíte prevedenie vnútra. To môže byť bez všetkého, ako na fotke vpravo (V3SN), alebo môže byť iba nafarbené rovnakou farbou ako vonkajšok brašny (V3SF), alebo výstelka bravčová (V3SB), prípadne jahňacia (V3SJ). Okrem toho treba zadať adresu doručenia a telefonický kontakt pre kuriéra.

Objednáte cez tento odkaz: Brašna V3S.

Budem vďačný aj za každý váš lajk alebo zdieľanie článku na Facebooku.