Pánska taška na doklady V3S Plus

Pánska taška na doklady V3S plus vznikla pár úpravami štandardnej V3S-ksy. Po vzore výrobcov najnovších smartfónov som aj ja začal svoje výrobky s menšími úpravami nazývať ich menšími náprotivkami s prídavkom “plus”. Alebo nie? Jasné, že nie, ale nenapadlo mi iné, ako nazvať brašnu, ktorá najnovšie vznkla na pni pod mojimi rukami.

Pánska taška na doklady

Požiadavka zákazníka bola na malú brašnu, ktorá sa bude nosiť cez rameno, ale aby nebola veľká. Aby do nej vošiel väčší mobil, peňaženka, zväzok kľúčov, doklady, a dajaké základné drobnosti. Odporučil som postaviť brašnu na modeli V3S s menšími úpravami.

V3S ako základ

pánska taška na doklady

Pánska taška na doklady

Výšku brašny sme natiahli o dva centimetre. Vnútorný rozmer sme z piatich posunuli na cca 6 a pol centimetra. Predné tvarované vrecko sme zväčšili na maximum, teda do šírky asi jeden cm od okraja brašny. Vrecko sme tak isto potiahli aj dolu ku spodku brašny, až kam pustil jej tvar. V tomto prípade to bolo až k začiatku spodného ohybu.

Vystlané vrecko a očká na kľúče

Požiadavka tiež bola predné tvarované vrecko vystlať výstelkou ako zvyšok brašny. Bežne totiž predné vrecko na brašnách ponechávam bez výstelky. Poslednou úpravou boli kovové očká na horných koncoch bočníc. Upevnené tak, aby sa o ne dali pripnúť napríklad kľúče, a tie nechať z vnútornej alebo v prípade potreby aj z vonkajšej strany.

Kovové Déčko je teda upevnené ponad okraj, takže sa vie preklopiť aj von aj dnu. Vo vnútri sme nechali štandardné zadné vrecko na zložené papiere, doklady atď. Použité kovanie – nerezové. Farba, najobľúbenejšia, mahagónová hnedá.

[Modula id=’8′]

Táto pánska taška na doklady bude samozrejme dodaná aj s popruhom cez rameno, ten sme však už nefotili. Bola to milá skúsenosť a som za ňu vďačný. Verím, že sa Vám fotky páčia a budem rád za zdieľanie článku na sociálnych sieťach alebo za lajk.

Ak máte o brašnu záujem, napíšte mi mail na vyroba(zavináč)kozeneopasky.sk, alebo si pozrite v katalógu základ V3S.

Staňte sa tiež mojími fanúšikmi na facebooku na stránke Ručne šité kožené doplnky, alebo sledujte môj youtube kanál Brašnárstvo PGB s videami z výroby.

Zatiaľ vďaka, prajem pekný deň.